Malutka, skrzywdzona przez swojego pana MUFINKA

Mufinka do adopcji lat/a 0

Mufinka

Mufinka jest niespełna dwuletnią, malutką sunią z krótkimi łapkami. Jest radosna, kochająca, posłuszna, wierna i przeurocza. Uwielbia się bawić z człowiekiem i chętnie przynosi zabawki.

Zna komendy: Szukaj, Przynieś, Siad, Podaj łapkę, Poproś. Była wychowana z dziećmi oraz kotami, z jednym nawet nawiązała przyjaźń.

Mufi byłaby psem idealnym, gdyby tylko nie została skrzywdzona przez pewnego człowieka… Mufinka była bita i zastraszana już od szczenięcia, jest psem niepewnym siebie. Sunia jest kochanym i wdzięcznym pieskiem wobec swoich ludzkich “przyjaciół”, ale panicznie boi się obcych ludzi i psów. Wszystkich stara się od siebie odstraszyć donośnym szczekaniem, zwłaszcza mężczyzn. Jej strach jest tak silny, że nie bardzo panuje nad swoimi emocjami.

Natomiast kiedy już komuś zaufa, z pozornie agresywnego psa staje się przesłodkim, nakolankowym pupilkiem do miziania i głaskania. Psinka potrzebuje spokojnego, cierpliwego, kochającego domu na zawsze. Nie wolno stosować wobec niej żadnego rodzaju przemocy. Mufi szuka właściciela, który pomoże jej zaufać człowiekowi i porzucić traumatyczną przeszłość w niepamięć.

 

Mufinka do adopcji

Sunia przebywa w domu tymczasowym we Wrocławiu, gdzie uczestniczy w zajęciach terapeutycznych. Zalecana jest dla niej kontynuacja terapii w nowym domu, możliwa jest dla niej zniżka cenowa na szkolenie w fundacji “2plus4”. Suczka potrzebuje czasu, cierpliwości i mnóstwa miłości. Zależy mi na tym, aby przyszły właściciel informował mnie o jej losie i wszelkich poczynaniach związanych z psem, gdyż nie mogę pozwolić by to maleństwo znowu spotkała krzywda.

Jeżeli masz serce otwarte dla zwierząt i psów, zwłaszcza skrzywdzonych oraz jesteś pewny swoich decyzji, skontaktuj się ze mną pod numerem 515 410 645.

 

Ogłoszenia adopcyjne psów
Adopcja psa
Blog o psach

 

Jeśli masz merdającego czworonoga to na pewno wydadzą Ci się ciekawe artykuły:

Karmy dla psów, które dla Was zrecenzowaliśmy: Applaws mokra karma dla psaApplaws sucha karma dla psaBrit Care sucha karma dla psaCanagan mokra karma dla psaCanagan sucha karma dla psa

Prosimy o kontakt: 515 410 645