Uśmiechnięty od ucha do ucha Pluto- szuka domu :)

lat/a 0

Pluto szuka domu

Imię: Pluto
Data urodzenia: ok. 10.2014
Waga: ok. 16 kg
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
Czip: tak
Kontakt: 531 – 788- 371 lub 600-259-190

Historia Pluta i jego brata Gufiego to klasyka. Dwa bezdomne psy nagle zjawiły się w jednej z podkrakowskich wsi. Na szczęście trafiły pod dom pewnej Pani, która co prawda nie mogła ich zatrzymać, ale zadzwoniła do nas i tak obaj znaleźli się pod naszą opieką.
Pluto to niezwykle przyjazny, łagodny i pozytywny psiak! Chętnie poznaje nowe osoby, rozdaje całusy i zachęca do zabawy. Grzecznie pozostaje w ogrodzie, ale przeskakuje niskie ogrodzenia. Piesek ma bardzo ładną i atletyczną budowę ciała. Pluto może mieszkać zarówno z niedominującym samcem jak i suczką. Powinien także sprawdzić się w domu, w którym są dzieci – wprost je uwielbia! Świetnie radzi sobie ze spacerami na smyczy, wizytami u weterynarza czy zabiegami higienicznymi. Jeśli lubisz aktywność fizyczną, to Pluto jest kompanem dla Ciebie z uwagi na rozpierającą go energię i zamiłowanie do aktywności fizycznej.
Jest psiakiem łagodnym – można bez problemu zajrzeć mu do pyska i wykonać wszystkie niezbędne czynności 🙂
Pluto czeka już dwa lata, nie każ mu dłużej spoglądać na świat z kojca. Spraw, aby jego życie było radosne i pełne miłości, którą on tak bardzo chce okazać temu jedynemu człowiekowi!

Ogłoszenia adopcyjne zwierząt

Adopcja psa

Blog o zwierzętach

 

Wybór odpowiedniej karmy dla psa jest bardzo trudny. Pomogą Ci w tym nasze artykuły:

Warto także zobaczyć recenzje i szczegółowe opisy karm dla psów:

Applaws mokra karma dla psaApplaws sucha karma dla psaBrit Care sucha karma dla psaCanagan mokra karma dla psaCanagan sucha karma dla psa

Aby skontaktować się z autorem wpisu wyślij Email do karglo91@gmail.com

Skorzystaj z poczty Gmail / AOL / Yahoo / Outlook