Tajson szuka domu

tajson lat/a 0

Tajson szuka domu

Tajson ma 11 miesięcy, a już tak wiele przeszedł. Kupiony jako szczeniak do pseudohodowli, zaczął chorować- diagnoza porażenie krtani! Właściciele chcieli poddać psa eutanazji jednak zgodzili zrzec się do niego praw i oddać go pod opiekę Fundacji w Lublinie. Nie może on się męczyć, biegać ani bawić z innymi psami, ponieważ dostaje ataku duszności. Musi mieć zapewnione spokojne i stabilne życie. Jest możliwa operacja- lateralizacji krtani, która poprawi komfort życia Tajsona, jednak niesie ona za sobą ryzyko, dlatego Fundacja zadecydowała żeby to przyszły dom podjął decyzje o tej operacji. Był on poddany już zabiegowi przycięcia podniebienia miękkiego, dzięki temu oddycha mu się dużo łatwiej.
Najlepiej czuje się w domku jednorodzinnym!

Tajson jest bardzo łagodnym psem

Tajson ma bardzo łagodny charakter, nie jest agresywny. Lubi wszystkich i wszystko;) bardzo lubi inne psy, z kotami nie miał styczności. Do ludzi podchodzi łagodnie. Zna podstawowe komendy i jest bardzo karny. Kocha się przytulać i kontakt z człowiekiem. Lubi brać wszystko do pyska i trzeba chować przed nim buty;) śpi w klatce kennelowej, która jest jego azylem. Pod nieobecność dotychczasowych opiekunów grzecznie i chętnie w niej zostaje. Tajson obecnie mieszka w bloku jednak ze względu na jego chorobę wolimy żeby zamieszkał w domku jednorodzinnym.
W chwili obecnej nie jest on psem, którego można zabrać na długi spacer czy na wycieczkę rowerowa, przyszli opiekunowie muszą zdawać sobie z tego sprawę.

Jest naprawdę wspaniałym psem, który zasługuje na wymarzony dom i kochających właścicieli!
Osobom zainteresowanym chętnie udzielimy więcej informacji na temat zdrowia Tajsona oraz przedstawimy wszystkie wyniki badań (gabinet weterynaryjny).

Jest on wykastrowany, zaszczepiony oraz odrobaczony.

Ogłoszenia adopcyjne psów
Adopcja psa
Blog o psach

Mogą Cię zainteresować artykuły związane z karmami dla psów:

Najlepsze i najchętniej stosowane karmy dla psów: Applaws mokra karma dla psaApplaws sucha karma dla psaBrit Care sucha karma dla psaCanagan mokra karma dla psaCanagan sucha karma dla psa

Aby skontaktować się z autorem wpisu wyślij Email do lublin@csoz.pl

Skorzystaj z poczty Gmail / AOL / Yahoo / Outlook